Hakkımızda

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

1997 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren Melih Plastik Bursada plastik enjeksiyon ve kalıp hizmetleri sunmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bugüne, tarım sektörü başta olmak üzere, otomotiv, mobilya, makine, tekstil vb. sektörler için, kalıp tasarımı, üretimi ve seri parça üretimini, çeşitli tonajlarda plastik enjeksiyon makineleri ile, ihtiyaca özel olarak oluşturulan montaj hatları ile tarım ve otomotiv sektörüne plastik parça ve montajlı ürün imalatı yapmaktadır.

2009 yılında Hasanağa işletmesini faaliyete geçiren Melih Plastik, 4500 m2 kapalı alanda ve 100 personel ile, özellikle traktör ve otomotiv sektöründe uzmanlaşarak yoğunlaştığı sektör sayısını azaltarak daha kaliteli ve hızlı üretim sağlanmaktadır.

Bu doğrultuda samimi ve güvenilir müşteriler edinerek şirket çizgisinde tutarlılığı yakalamıştır.

IATF-16949 ve Çevre 14001 sertifikasına sahip olan firmamız , tüm faaliyetlerini, bu sistemin tarif ettiği gerekliliklere uygun olarak sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Süreklilik ve değişim dengesini kurarak sürdürülebilir bir başarı yakalamak, paydaşlarını memnun eden, topluma ve çevreye saygılı bir şirket olarak, kaliteli ve rekabetçi ürünler sunmak.

Misyonumuz

Teknolojiyi yakından takip edip, müşterilerimizin gereksinimlerini kavrayarak istenilen zamanda, en ekonomik ve en kaliteli ürünler sunmak, yenilikçi sürekli gelişen tercih edilen bir şirket olmak.

MELİH PLASTİK - KALIP METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1997 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren Melih Plastik, Bursada plastik enjeksiyon ve kalıp hizmetleri sunmaktadır.

20 YILLIK TECRÜBE

20 yıllık tecrübe ile uzmanlaştığımız kalıp plastik sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmektedir.

MODERN İMALAT

Melih Plastik, gelişmiş ve modern makine parkuru ile termoplastik enjeksiyon kalıplama yöntemi ile Otomotiv, İnşaat Mobilya ve Büro plastikleri ve kauçuk ürünler üretmekte olup ayrıca bünyesindeki kalıphanesi ile üreteceği parçaların kalıplarını yapma yeteneğine sahiptir.

TEKNİK PERSONELİMİZ

Profesyonel teknik personelimiz tarafından firmamızın uzmanlık alanına giren konularda, yeni sistemler oluşturulması veya mevcut sistemlerin verimliliğinin arttırılması için analizler yapılması, uygun teknolojiler kullanılarak proje geliştirilmesi ve proje takibi hizmetleri verilmektedir.